Навчання персоналу користуванню системою автоматизації поливу

Найважливіший фактор в будь-якій діяльності є людський!

Тому на найперших стадіях формування вашого агропідприємства ви повинні визначиться з кадрами, які відповідатимуть за ваш майбутній урожай і, тим самим, за заробіток агропідприємства.

Так само відбувається і при плануванні установки системи краплинного зрошення. За цю систему повинна відповідати окрема людина, яка буде відповідально підходити до своєї роботи і бути правою рукою вашого агронома. Він повинен бути присутнім з моменту початку монтажу системи поливу і вести її кожного дня. Тому при монтажі системи крапельного зрошення наші інженери всіляко намагаються передати знання та навчити користуванню системою зрошення. Це відбувається на кожному етапі будівництва, будь це гідравлічна частина, автоматизація системи чи її обслуговування.

Якщо з гідравлічною частиною можливо швидко і легко ознайомитися, то з автоматизацією поливу необхідно мати розуміння процесів управління поливом. Для цього в нашій компанії є Інженер з автоматизації, який після збору всієї системи поливу встановить вам автоматику, налаштує її і проведе курс навчання по її використанню. Тривалість курсу навчання залежить від вас і вашого бажання знань, так як для нас найголовнішим критерієм є почути від вас ”Я все зрозумів, тепер зможу керувати автоматикою самостійно!”.