Системи поливу равликових ферм

Розведення равликів, або гелікокультура – це тваринництво з високою доданою вартістю. Промислове вирощування равликів користується попитом та більша частина живого «товару» експортується в країни ЄС, завдяки чому розвивається український експорт.

Розведення равликів та створення таких екзотичних ферм в Україні набуває небаченої популярності. У даної промисловості багато перспектив. Равлики придатні для споживання в їжу або ж для виробництва равликової ікри (найдорожчої, не враховуючи білугову) чи отримання слизу для виробництва косметики та медичних препаратів.

Успішне розведення равликів вимагає дотримання декількох основних правил – це правильне харчування, обладнання та матеріалів, включаючи спеціально обладнані загони або огороджені дворики та звичайно ж наявність вологи.

Равлики залюбки живуть у вологих умовах. Для підтримки необхідного рівня вологості на господарствах встановлюються автоматичні системи поливу, які зрошують поле, адже при недостатній кількості вологи равлики можуть впасти у сплячку.

Наші висококваліфіковані фахівці із радістю допоможуть Вам з реалізацією будь-якого проекту систем зрошення на всіх необхідних етапах.