Гідравлічний розрахунок за допомогою програми “IRRICAD”

Для гідравлічного розрахунку систем поливу ми використовуємо лише професійні та високотехнологічні програми.

«IRRICAD» – одна з найкращих програм такого типу на ринку сьогодні. Це передова комп’ютерна програма для дизайну й оптимізації герметизованих систем зрошування, яка дозволяє автоматично обраховувати розміри труби й здійснювати аналіз гідравліки, використовуючи комплексне інтерполювання між контурами і відмітками виступаючих точок для визначення тисків і обчислення правильної довжини труб.

Крім того, «IRRICAD» дозволяє нам визначити режим роботи для кожного технологічного процесу (етапу роботи) системи. Опираючись на результати вибору, «IRRICAD» автоматично генерує вичерпний перелік необхідних матеріалів і надає детальний звіт про дизайн і вартість системи.

За допомогою «IRRICAD» ми можемо створити переконливу візуальну репрезентацію дизайну, паралельно відображаючи роботу вашої системи.

Спираючись на дані технічного контролю і файли, програма надає 2D/3D представлення контурів майданчика, де має бути змонтована ваша система зрошення, дозволяючи краще зрозуміти гідравлічні обмеження і вимоги.