Підготовка ґрунту до посадки

Стан ґрунту головний фактор здоров’я і успішного розвитку рослин. Більшість робіт з поліпшення ґрунту припадає на періоди, коли земля відпочиває від посадок  на осінь і весну. Родючість ґрунту визначається цілою низкою її властивостей: співвідношенням мінеральних речовин, вмістом органіки, складом ґрунтової мікрофлори, здатністю утримувати вологу та реакцією ґрунтового розчину.

Малий відсоток агропідприємств формується на вже підготовленій до посадки земельній ділянці. Зазвичай доводиться самим обробляти ґрунт і готувати його до посадки тієї чи іншої культури. Цей етап надзвичайно важливий і відповідальний, адже від того, що і як ви закладете під низ, залежить, що вийде зверху. Важливо дотримуватись всіх правил та агрономічних норм, щоб подбати про поліпшення врожаю.

При посадці ягідних плантацій важливу роль відіграє грядоутворення, адже корінь рослини буде розвиватися в тому середовищі, яке ви сформуєте або, в гіршому варіанті, не досягне бажаних результатів через неякісний субстрат та неправильно сформовані гряди (погане ущільнення, мала висота). Тому слід дуже уважно підбирати компоненти наповнення гряд, а також обирати правильну та професійну техніку для їх обробітку.

При посадці кісточкових рослин слід звернути увагу на правильну глибину і діаметр лунки, а також на можливість прискорити процес посадки за допомогою професійного обладнання. Не забудьте приділити увагу і кріпленню самих дерев.

При посадці та монтажі системи поливу на зернових культурах одним з найважливіших факторів є можливість швидкої подачі води до рослини. Для цього варто використовувати спеціально призначені укладальники крапельної стрічки одночасно із професійним підходом.