Модернізація системи поливу на полі з уже існуючою посадкою лохини

Лохина щорічно стає все більш популярною, як серед фермерів, так і серед покупців. Сьогодні лохина високоросла займає 3-е місце в структурі ягідних насаджень України.

Компанія «ПрофПолив» виконала роботи по модернізації системи поливу на полі з уже існуючою посадкою лохини, при цьому вдалося зберегти повністю всі насадження та встигнути вчасно їх полити.

Були виправлені помилки реалізації системи зрошення попередньої компанії, яка займалась встановленням поливу та надані правильні технічні та інженерні рішення.

Наголошуємо на тому, що завжди треба аналізувати запропоновані послуги та виконані роботи, щоб пізніше не витрачати час на усунення помилок та несправностей, адже це завжди затрати, як фінансові так і часові.

Терміни посадки лохини були різні, на полі є кущі, що плодоносять, саме тому важливим аспектом при виконанні польових робіт було збереження цілісності кореневої системи та завершення діяльності до цвітіння самих рослин.

Після цього була встановлена не лише система управління клапанами, а і автоматична система управління поливом і фертигації від компанії Talgil, з контролем рН та ЕС.

Для отримання консультацій або ж детальної інформації звертайтесь:

+38 (097) 522 52 84

+38 (044) 333 33 45

office@profpoliv.in.ua

https://profpoliv.in.ua/

«»