Family Garden

Family Garden - cімейна компанія, яка вирощує смачну лохину на 155 гектарах родючої української землі.

Найбільший в Україні виробник органічної лохини. Підприємство засноване відносно недавно – два роки тому, і займається виключно органічною продукцією.

На плантаціях лохини «Family Garden» облаштовано систему зрошення, систему автоматизації та фертигації. Проект розроблено із урахуванням карти ґрунтів, ландшафту, кліматичних особливостей та рівня ґрунтових вод. На полях виробника встановлена система фільтрації від компанії Azud та багаторічна краплинна трубка з компенсацією тиску від компанії Eurodrip. Що стосується системи автоматизації, то тут було встановлено інноваційне обладнання з можливістю керування через віддалений доступ від компанії TALGIL.

Без перебільшення, «Family Garden» упровадила найпрогресивнішу систему автоматизації та фертигації з-поміж представлених на ринку України. В даній системі застосовані датчики контролю вологості, датчик показника EC та температури ґрунту, автоматичний фертигаційний вузол із контролем EС та pH, що дає можливість безперервно контролювати характеристики води для поливу та змінювати їх залежно від завдань від технолога або агронома. Клапани системи управління, що знаходяться на полі, працюють в автоматичному режимі та керуються через віддалений доступ контролером DREAM2 від компанії TALGIL..

Спеціалісти «Family Garden» можуть бачити, що відбувається на плантаціях, завдяки метеостанції компанії DAVIS, яка повністю інтегрована у систему автоматизації TALGIL. Завдяки цій системі моніторингу є можливість цілодобово в режимі он-лайн контролювати погодні по-казники, як-от: температура повітря, інтенсивність опадів та випаровування, рівень ультрафіолетового випромінювання, точка роси, що допомагає вчасно застосовувати антизаморозкові системи.

Це дає можливість агрономам та гідротехнікам приймати зважені та своєчасні рішення в тих чи інших ситуаціях. Система автоматизації TALGIL дає можливість збирати та опрацьовувати статистичні дані про споживання води і добрив за кранами, ділянками тощо. Так, агроном може проаналізувати необхідність поливу плантації: яку кількість поживних речовин потребують рослини та коли саме..

Перший проект із такою високотехнологічною системою в Україні було реалізовано два роки тому на плантаціях лохини. Минулого року ми встановили в Україні сім таких систем, як на ягідних плантаціях, так і в садівництві. Але саме у «Family Garden» максимально використали можливості цієї системи, розкрили її потенціал не тільки увімкненням-вимкненням клапанів і внесенням добрив, але й змогли суттєво оптимізувати власні витрати часу та ресурсів.

Метеостанція компанії DAVIS повністю інтегрована у систему автоматизації TALGIL

«»

— Іван Гречківський • генеральний директор «Family Garden»